Publicat Ieri

Vânzător Consultant NANU MARKET Chișinău

Informații de bază

Salariu:
de la 8 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii, Gimnazial / Liceal, Superioare
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Poșta Veche, Râșcani, Stăuceni, Telecentru

Descrierea poziției vacante

Vînzători-Consultanți în mun. Chișinău

Suntem în căutarea persoanelor ce vor consulta clienții noștri în alegerea materialelor de construcţii şi oferi soluţii pentru renovări.

Cerințe față de candidați:

  • Persoană responsabilă şi orientată spre rezultat;
  • Amabilă, cu abilitaţi bune de comunicare;
  • Cu sau fără studii speciale;
  • Experienţa de muncă în vânzarea materialelor de construcţie (în special articole electrice, amestecuri uscate și vopseli, instrumente, articole sanitare și accesorii) - constituie un avantaj.

Responsabilități:

  • Oferă suport clienţilor în alegerea produselor necesare;
  • Consultă clienţii privind sortimentul, calitatea şi preţurile la produse;
  • Promovează produsele companiei;
  • Urmăreşte corectitudinea expunerii mărfii şi a preţurilor la raft;
  • Creează condiţii optime pentru deservirea calitativă a clienţilor.

Beneficii:

  • Compania oferă Salariu și alte bonusuri lunare % (8000 - 14 000 Lei);
  • Reduceri la toate brandurile companiei, și promoții interne pentru angajați;
  • Instruire şi Oportunitatea dezvoltarii unei cariere într-o echipă de profesioniști.

Locul de muncă: avem nevoie de personal în magazinele noastre pe adresele:

  1. Grenobl 1, sector Botanica/Telecentru,
  2. Constructorilor 1, sector Rîscani (Poșta veche),
  3. comuna Stăuceni, str. Alexei Mateevici 76.

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la adresa de email: angajare@nanu.md
Telefon: [vezi telefon]069 895 475 / [vezi telefon]062 193 193.

Compania își rezervă dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate.

Despre companie

NANU este o companie specializată în comercializarea produselor din domeniul construcțiilor și al reparațiilor. Înființată din dorința de a oferi tuturor specialiștilor din domeniile de construcție și reparație soluții de calitate, recunoscute la nivel mondial, compania are ca obiect de activitate comerțul en-gros și en-retail cu utilaje, scule și produse consumabile pentru construcție și reparație.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Constructorilor 1