Опубликовано вчера

Vânzător Consultant NANU MARKET Chișinău

Основная информация

Зарплата:
от 8 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования, Гимназия / Лицей, Высшее
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Рышкановка, Ставчены , Старая почта, Телецентр

Описание вакансии

Vînzători-Consultanți în mun. Chișinău

Suntem în căutarea persoanelor ce vor consulta clienții noștri în alegerea materialelor de construcţii şi oferi soluţii pentru renovări.

Cerințe față de candidați:

  • Persoană responsabilă şi orientată spre rezultat;
  • Amabilă, cu abilitaţi bune de comunicare;
  • Cu sau fără studii speciale;
  • Experienţa de muncă în vânzarea materialelor de construcţie (în special articole electrice, amestecuri uscate și vopseli, instrumente, articole sanitare și accesorii) - constituie un avantaj.

Responsabilități:

  • Oferă suport clienţilor în alegerea produselor necesare;
  • Consultă clienţii privind sortimentul, calitatea şi preţurile la produse;
  • Promovează produsele companiei;
  • Urmăreşte corectitudinea expunerii mărfii şi a preţurilor la raft;
  • Creează condiţii optime pentru deservirea calitativă a clienţilor.

Beneficii:

  • Compania oferă Salariu și alte bonusuri lunare % (8000 - 14 000 Lei);
  • Reduceri la toate brandurile companiei, și promoții interne pentru angajați;
  • Instruire şi Oportunitatea dezvoltarii unei cariere într-o echipă de profesioniști.

Locul de muncă: avem nevoie de personal în magazinele noastre pe adresele:

  1. Grenobl 1, sector Botanica/Telecentru,
  2. Constructorilor 1, sector Rîscani (Poșta veche),
  3. comuna Stăuceni, str. Alexei Mateevici 76.

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la adresa de email: angajare@nanu.md
Telefon: [показать номер]069 895 475 / [показать номер]062 193 193.

Compania își rezervă dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate.

О компании

Компания NANU существует на рынке Республики Молдова уже более 16 летявляясь 100% местным бизнесом. В сети магазинов Nanu Market можно найти товары для строительства и ремонта, которые подойдут как профессионалам, так и мастерам-любителям.

Сеть магазинов NANU Market предлагает огромный спектр товаров самых разнообразных категорий: строительство, инструменты, сад, электротовары, сантехника, интерьер, отопление и водоснабжение, дом и кухня, подарки и украшения.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Constructorilor 1
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?