Publicat Ieri

Manager vânzări active clienți corporativi sect. Centru al Republicii Moldova

Informații de bază

Salariu:
de la 25 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

O persoană talentată care se va alătura echipei noastre!
Căutăm o persoană ambițioasă și comunicabilă, care să ofere o experiență excelentă pentru clienții noștri.

Responsabilități:

  • Căutarea activă și identificare de noi clienți, încheierea contractelor;
  • Realizarea de negocieri
  • Zonă de activitate - raioanele centrale ale RM cu sediul in mun. Chișinău

Cerințe:

  • fluență în limbile rusă și română;
  • poziția activă de a convinge clienții potențiali
  • cunoașterea programului 1C constituie un avantaj;
  • experiența de lucru de la 1 an
  • mașina proprie + permis de conducere cat.B

Ce oferim noi:

  • salariu de 20 000 lei
  • compensarea combustibilului
  • lucru într-o companie stabilă în plină dezvoltare
  • condiții de muncă excelente, mediu de lucru plăcut și un colectiv binevoitor
  • pachet corporativ de telefonie mobilă
  • program de lucru: 9:00-18:00 (luni-vineri)

Beneficii

Echilibru viață personală / profesională

Despre companie

Retea de magazine de creație, articole școlare CRAFTI

Retea de magazine jucării pentru copii JUCARENIA

Rețea de magazine haine și încălțăminte pentru copii KIDBERRY

Produse pentru birou SUPEROFFICE.md

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, bd. Dimitrie Cantemir, 6