Опубликовано вчера

Manager vânzări active clienți corporativi sect. Centru al Republicii Moldova

Основная информация

Зарплата:
от 25 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

O persoană talentată care se va alătura echipei noastre!
Căutăm o persoană ambițioasă și comunicabilă, care să ofere o experiență excelentă pentru clienții noștri.

Responsabilități:

  • Căutarea activă și identificare de noi clienți, încheierea contractelor;
  • Realizarea de negocieri
  • Zonă de activitate - raioanele centrale ale RM cu sediul in mun. Chișinău

Cerințe:

  • fluență în limbile rusă și română;
  • poziția activă de a convinge clienții potențiali
  • cunoașterea programului 1C constituie un avantaj;
  • experiența de lucru de la 1 an
  • mașina proprie + permis de conducere cat.B

Ce oferim noi:

  • salariu de 20 000 lei
  • compensarea combustibilului
  • lucru într-o companie stabilă în plină dezvoltare
  • condiții de muncă excelente, mediu de lucru plăcut și un colectiv binevoitor
  • pachet corporativ de telefonie mobilă
  • program de lucru: 9:00-18:00 (luni-vineri)

Преимущества

Баланс между работой и личной жизнью

О компании

Retea de magazine de creație, articole școlare CRAFTI

Retea de magazine jucării pentru copii JUCARENIA

Rețea de magazine haine și încălțăminte pentru copii KIDBERRY

Produse pentru birou SUPEROFFICE.md

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, bd. Dimitrie Cantemir, 6
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?