Publicat Ieri

Manager de Marketing în Industria Livrărilor (15000 lei)

Informații de bază

Salariu:
15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Despre acest job:

În munca noastră, am întâlnit mulți profesioniști talentați, dar cel care aducea mereu o strălucire specială era cunoscut ca "Maestrul Marketingului". Acest rol nu presupune doar îndeplinirea sarcinilor, ci transformarea lor în strategii creative și în rezultate tangibile.

În cadrul companiei noastre de livrare, acoperim o gamă largă de servicii, de la gestionarea livrărilor la domiciliu până la soluții logistice complexe pentru e-commerce. Fiecare zi aduce o nouă provocare, iar abilitatea de a observa și a lucra cu detaliile este esențială pentru succesul nostru.

Responsabilitățile tale vor include:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing pentru a crește conștientizarea și loialitatea față de brandul nostru în industria livrărilor.
  • Planificarea și coordonarea campaniilor de publicitate online și offline, inclusiv gestionarea bugetului alocat.
  • Analizarea datelor și revizuirea metricilor pentru a evalua eficacitatea campaniilor și pentru a lua decizii informate.
  • Crearea și gestionarea relațiilor cu partenerii și agențiile de publicitate pentru a maximiza impactul campaniilor noastre.
  • Identificarea și implementarea inițiativelor creative pentru a atrage noi clienți și pentru a menține angajații existenți.

Rolul tău va fi esențial în echipa noastră, deoarece vei fi liantul care va aduce toate componentele împreună și vei fi motorul care va propulsa compania noastră către succes în industria livrărilor.

Despre companie:

Compania noastră este o forță progresistă în industria livrărilor, căutând să schimbe paradigmele și să creeze experiențe inovatoare pentru clienții noștri. Cu o echipă dedicată și o viziune îndrăzneață, ne străduim să fim lideri în domeniul livrărilor, oferind soluții de ultimă generație și servicii de calitate superioară.

Grafic de muncă: [vezi telefon]9.00-17.00

Oficiu zona Centru.

Colegi tineri și prietenoși.

Alătură-te echipei noastre și fii parte dintr-o călătorie plină de provocări și realizări remarcabile în industria livrărilor!

Email. cv@easyhr.md

Tel. [vezi telefon]068400744

Trimite CV

Beneficii

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Ceai / cafea / snacksuri

Zonă de recreere

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Cursuri de limbi străine

Traininguri

Asigurare medicală privată

Program flexibil

Zile suplimentare de concediu

Ajutor căsătorie, naștere copil

Echilibru viață personală / profesională

Despre companie

Bine ați venit la Easy Hire Staff - agenția de recrutare modernă și inovatoare care vă poate ajuta să găsiți cei mai buni candidați pentru afacerea dvs.! Suntem o echipă dedicată de specialiști în recrutare, care oferă servicii personalizate și soluții inovatoare pentru a satisface nevoile specifice ale clienților noștri.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str. Teatrului, 15/1