Publicat Ieri

TEKLA Structural Engineer

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

MOD Engineering, o companie de inginerie multidisciplinară stabilită la Chișinău, invită în echipa TEKLA Structural Engineer.

Responsabilități:

  • Participa la activitatea de lucru in coordonare cu proiectantul desemnat
  • Intocmirea modele BIM
  • Pregătirea desenelor 2D ale grinzilor, stâlpilor, planșeelor, metalurgiei
  • Gestionarea și producerea revizuirilor

Cerințe pentru un candidat:

  • Studii superioare tehnice în Inginerie Civilă sau Arhitectură
  • Experiență extinsă la proiecte de inginerie de peste 2 ani;
  • Cunostinte avansate in Tekla si AutoCAD (2D si 3D)
  • Să fie o persoană organizată și cu abilități de a planifica programul de lucru
  • Capacitate de lucru în echipă și abilități înalte de comunicare
  • Cunoașterea limbilor: engleză (min. Nivelul B1), română și / sau rusă. Cunoașterea limbii italiene este binevenită.

Oferim:

  • - Work with international projects
  • - Instruiri și oportunități de dezvoltare a carierei;
  • - Program de lucru stabil: 5/2 de la 9:00 la 18:00;
  • - Salariu motivant și pachet social complet;
  • - Echipa prietenoasă și profesională.

Sunteți interesat de acest loc de muncă? Vă rugăm să trimiteți CV-ul cu mentionarea postului la hr@mod.md

Dacă doriți să aflați mai multe despre noi, urmăriți paginile noastre pe Linkedin și Facebook sau vizitați site-ul nostru www.mod.md.

Abilități cheie
Autocad TEKLA
Trimite CV

Despre companie

MOD Engineering is an innovative and fast-growing company where we perform highly interesting projects for worldwide clients. We are continuously improving the workplace of our employees, offer motivating ambiance and deliver the best possible opportunities for growth.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Râșcani, str. Nadejda Russo, 14