Publicat Recent

Frigotehnist

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Anenii Noi

Descrierea poziției vacante

Atribuțiile de bază includ:

  • verificarea periodică a stării tehnice a instalațiilor frigorifice aflate în locațiile companiei, intervenția și remedierea defecţiunilor constatate în așa fel încât să nu pericliteze activitatea salariaţilor și calitatea produselor din carne  de pui broiler în stare congelată și refrigerată;
  • verificarea, curățarea, întreținerea, funcţionarea instalaţiilor frigorifice și de aer condiționat în punctele comerciale aflate în raza de influiență a Departamentului comercial;
  • montarea dispozitivelor de protecţie corespunzătoare fiecărui utilaj functional;
  • întocmirea procesului verbal de recepție care să ateste montarea pieselor de schimb sau curățarea, cu unitatea şi utilajul pe care a fost montat/curatat;
  • ocazional face deplasări în afara orașului.
Trimite CV

Despre companie

Lider pe piata avicola din Republica Moldova

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, s. Floreni, Anenii Noi