Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal, Superioare
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilitățile postului:

  • Promovarea serviciilor companiei;
  • Deservirea clienților la telefon și în oficiu;
  • Preluarea și analiza cererilor de împrumut;
  • Verificarea dosarelor și a pachetului de acte;
  • Lucru cu baza de date.

Beneficiile angajaților Credite Pentru Toți:

  • Angajare oficială cu pachet social deplin;
  • Salariu motivant care crește pe baza rezultatelor obținute;
  • Lucru într-o echipă tânără, proactivă și prietenoasă;
  • Traininguri de specialitate oferite de către companie;
  • Un mediu de lucru pozitiv cu oportunități de creștere profesională și dezvoltare personală.

Despre companie

Suntem o echipă tânără, ambițioasă și, nu în ultimul rând, unită, avem valori de care ne ghidăm și pe care le respectăm atât în relația cu clientul, cât și în relațiile pe intern.

Ne propunem să creștem cultura financiară a clienților noștri, promovând angajamentul conștiincios în procedură de creditare. Garantăm calcularea gradului de îndatorare și identificarea capacității de plată a clientului, pentru a ne convinge că fiecare client contractat la Credite Pentru Toți va menține un istoric creditar pozitiv.

Misiunea noastră...

Ajutăm clienții care au nevoie de suport financiar, prestând servicii de creditare responsabilă și oferind soluții eficiente, personalizate și potrivite fiecărui client în parte.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str. Vasile Alecsandri 66, of,1
Pagina web:
Rețele sociale:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?