Publicat Ieri

Specialist creditare (lombard)

Informații de bază

Salariu:
10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

          Cerințe:

  •  Cunoașterea limbilor română și rusă;
  •  Bune abilități de comunicare;
  •  Responsabilitate;
  •  Punctualitate și organizare;
  •  Competențe elementare de utilizare a calculatorului;
  •  Experiența de lucru în domeniu nu este obligatorie, dar va constitui un avantaj.

    Condiții de muncă:
  •  Salariu decent, de la [vezi telefon]10000.00 lei calculat. Bonusuri.
  •  Carieră prosperă într-o companie bine dezvoltată pe piața financiară;
  •  Practică de instruire din contul companiei;
  •  Remunerare salarială stabilă și fără întârzieri;
  •  Pachet social deplin;
  •  Lucru în colectiv tânăr și pozitiv;
  •  Grafic de lucru flexibil.

    Responsabilități:
  • Eliberarea creditelor sub gaj, conform cerințelor stabilite;
  • Lucrul cu programul 1C;
  • Întocmirea documentelor necesare și pregătirea rapoartelor;

Pentru a face parte din echipa noastră, expediati CV-ul cu fotografie la adresa amanet.job@mail.ru">amanet.job@mail.ru , cu indicarea postului pentru care aplici.
Telefonul mobil: [vezi telefon]060500332, e-mail:amanet.job@mail.ru">amanet.job@mail.ru

Despre companie

www.amanet.md

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte