Publicat Ieri

Specialist creditare

Informații de bază

Salariu:
10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Vină să lucrezi în una dintre cele mai bine dezvoltate companii de pe piața financiară din țară! Îți garantăm un venit constant și o experiență unică.

Oferim:

  • Salariu decent, de la [vezi telefon]10000.00 lei calculat. Bonusuri.
  • Carieră prosperă într-o companie bine dezvoltată pe piața financiară;
  • Practică de instruire din contul companiei;
  • Remunerare salarială stabilă și fără întârzieri;
  • Pachet social deplin;
  • Lucru în colectiv tânăr și pozitiv;
  • Grafic de lucru flexibil.

Cerințe față de candidat:

  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Bune abilități de comunicare;
  • Responsabilitate;
  • Punctualitate și organizare;
  • Competențe elementare de utilizare a calculatorului;
  • Experiența de lucru în domeniu nu este obligatorie, dar va constitui un avantaj.

Responsabilități:

  • Eliberarea creditelor sub gaj, conform cerințelor stabilite;
  • Lucrul cu programul 1C;
  • Întocmirea documentelor necesare și pregătirea rapoartelor;

Pentru a face parte din echipa noastră, expediati CV-ul cu fotografie la adresa: amanet.job@mail.ru , cu indicarea postului pentru care aplici.

Telefonul mobil: [vezi telefon]060500332,  e-mail:amanet.job@mail.ru

Despre companie

www.amanet.md

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte