Publicat Ieri

Массажистка в банный комплекс

Informații de bază

Salariu:
de la 12 000 MDL
Program de lucru:
În ture
Studii:
Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Durlești

Descrierea poziției vacante

Woloshin banya, удивительное место, в котором люди влюбляются во вкусный пар с ароматом трав, в звуки бубна на сеновале, в ритм березовых веников и покой лыкового мыльного массажа, в чистоту каменного пруда и в горячую кадку с пихтой. Влюбляются в тишину, умиротворение и гармонию с собой.

Требования:

  • профессиональное образование;
  • опыт работы не менее 1 года;
  • умение вежливо общаться с клиентами и предлагать им воспользоваться услугами клуба;
  • готовность к гибкому графику работы (по сменам).

Основные обязанности:

  • выполнение всех видов массажа в соответствие с установленными нормами и стандартами качества;
  • соблюдение правил гигиены в массажном салоне согласно принятым стандартам;
  • открытое и вежливое отношение к клиенту во время выполнения процедур с целью обеспечить ему максимальный комфорт;
  • непрерывной повышение профессиональной квалификации и применение новых методов работы;
  • продвижение и продажа услуг.
Trimite CV

Beneficii

Mașină de serviciu / Decontare transport

Fructe proaspete

Ceai / cafea / snacksuri

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Uniformă

Personalizarea beneficiilor

Over Time plătit

Despre companie

Woloshin banya este un loc special pe care l-am creat pentru noi înșine, dar apoi am decis să-l împărtășim cu ceilalți și să dezvăluim lumii întregi energia sa vindecătoare. Astfel a apărut
oloshin banya este un loc special pe care l-am
acest complex de băi, un loc al puterii și al energiei dătătoare de viață.

Dorința de a reînvia și diversifica cultura băilor cu aburi din Moldova ne-a îndemnat să aducem experiența ritualurilor de baie din alte țări și să o concentrăm în acest loc pitoresc, transformând-o într-un stil de viață pentru cei de acasă.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Durlesti, str-la 1 Codrilor 44
Număr de contact:
Pagina web:
Rețele sociale:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?