Publicat Ieri

Barista, cofetar, barman

Informații de bază

Salariu:
12 000 MDL
Program de lucru:
În ture
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Suntem in cautare unei persoane amabile si responsabile pentru postul vacant de barman/cofetar

Salariu/Grafic: Salariu pe zii 800(barman cu experienta)/2 zile lucratoare 2 zile libere

Cerințe:

  • În calitate de barman va trebui să asiguri în cele mai bune condiții realizarea și servirea băuturilor din meniul de bar.

Condiții de muncă:

  • Salariu onest,stabil,achitat la timp conform orelor de muncă;
  • Condiții de muncă la nivel înalt cu respectarea normelor de securitate și igienă
  • Achitarea transportului
  • Pachet social
  • Prinz gratuit

Responsabilități:

  • Gestionarea produselor, ingredientelor și monitorizarea stocurilor acestora;
  • Vei răspunde cu interes nevoilor și întrebărilor oaspeților noștri;
  • Menținerea curățeniei în zona de lucru.
  • Preluarea comenzilor la Telefon
  • Incasarea banilor in aparatul de casa

PERSOANA DE CONTACT: [vezi telefon]068941139

Abilități cheie
Soluționarea problemelor Lucru în echipa Adaptabilitate Comunicare Umor
Trimite CV

Beneficii

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Uniformă

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Bulevardul Stefan cel Mare si Sfant 149, Centru, Chisinau