Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
De la 1 an
Oraș:
Chișinău, Ciocana

Descrierea poziției vacante

ANDERSEN ACTIVITY PARK & FAMILY RESTAURANT angajează BARMAN prietenos și atent, cu experiență, care să creeze băuturi gustoase pentru oaspeții noștri!

Atribuțiile de bază:

  • Preia comenzile și prepară băuturile în corespundere cu meniul;
  • Realizează tranzacțiile cu numerar;
  • Participă la dezvoltarea meniului barului;
  • Respectă regulile de igienă și cerințele sanitare;
  • Controlează calitatea bauturilor preparate și componența acestora.

Abilitățile necesare:

  • Experiență de muncă în calitate de Barman;
  • Personalitate energică și responsabilă;
  • Abilitatea de a lucra în echipă.

Oferim:

  • Salariu motivant, de la 700 lei/tura + %;
  • Program de lucru în schimburi;
  • Muncă stabilă într-o echipă tânără și prietenoasă;
  • Oportunități de dezvoltare;
  • Instruire profesională;
  • Prânzuri și cine delicioase din contul companiei;
  • Condiții de lucru confortabile;

Dacă descrierea funcției se potrivește competențelor tale, expediază CV-ul la adresa electronică: hr@andersen.md cu subiectul: aplic pentru postul Barman, sau telefonați la numărul [vezi telefon]079794777

Site-ul nostru www.andersen.md

Despre companie

“Andersen family restaurant & activity park” este un proiect unic, care combină un restaurant gourmet și un club cu locuri de joacă pentru copii de toate vârstele.

Complexul nostru include un spațiu de joacă cu trei nivele, locații pentru activități creative și un restaurant confortabil cu o terasă fermecătoare.

Suntem mai mult decât un simplu restaurant, mai mult decât un club pentru copii, mai mult decât un simplu punct pe hartă. Suntem o familie, de la conceptul de management de proiect până la atitudinea față de fiecare invitat în parte, indiferent de vârstă.

La noi puteți bea o cafea cu un desert delicios în timp ce copiii sunt ocupați cu profesori de artă, puteți lua cina într-o atmosferă intimă și liniștită, alături de familie, sau celebra un eveniment. Mereu vom fi bucuroși să vă ajutăm la organizarea sărbătorii perfecte de la A la Z!

Am văzut odată că în lumea modernă, copiii și adulții par să trăiască în niște „lumi separate”, unde fiecare este preocupat de lucruri diferite. Și atunci am decis să rezolvăm problema! “Andersen family restaurant & activity park” este un loc în care se simt bine atât adulții, cât și copiii!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău