Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal, Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Descriere poziție

Casa della Pizza își extinde echipa și este în căutarea unui Barman. Avem nevoie de o persoană entuziastă, orientată spre client și căreia îi place să lucreze în mediu dinamic. Poziția este full-time și se bazează în Chișinău, Botanica.

Cerințe

  • Nivelul de studii: Gimnazial / Liceal, Profesional Tehnic, Superioare;
  • Experienta de muncă într-un post similar constituie un avantaj, dar nu este obligatorie (Entry-Level, <2>
  • Abilități de comunicare eficientă și rapidă;
  • Abilitatea de a lucra bine în echipă;

Responsabilități

  • Prepararea băuturilor conform standardelor companiei;
  • Mentenanța echipamentelor de bar;
  • Asigurarea unui serviciu de calitate clienților;
  • Menținerea curățeniei și organizării zonei barului.

Oferta noastră

Îți oferim un mediu de lucru prietenos și dinamic, cu un program de lucru full-time și un salariu competitiv și negociabil. De asemenea, vei avea posibilitatea să te dezvolți în cadrul unei echipe profesioniste, într-o companie în continuă creștere.

Proces de depunere a candidaturii

Pentru a aplica la această poziție, vă invităm să trimiteți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

Trimite CV

Despre companie

Un restaurant de tip familial, specializat in bucătăria italiană și pizza.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Număr de contact:
Pagina web:
Adresele postului vacant:
Chișinău, Botanica, Gradina Botanica 14/5
Chișinău