Опубликовано вчера

Barista, cofetar, barman

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
12 000 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Suntem in cautare unei persoane amabile si responsabile pentru postul vacant de barman/cofetar

Salariu/Grafic: Salariu pe zii 800(barman cu experienta)/2 zile lucratoare 2 zile libere

Cerințe:

  • În calitate de barman va trebui să asiguri în cele mai bune condiții realizarea și servirea băuturilor din meniul de bar.

Condiții de muncă:

  • Salariu onest,stabil,achitat la timp conform orelor de muncă;
  • Condiții de muncă la nivel înalt cu respectarea normelor de securitate și igienă
  • Achitarea transportului
  • Pachet social
  • Prinz gratuit

Responsabilități:

  • Gestionarea produselor, ingredientelor și monitorizarea stocurilor acestora;
  • Vei răspunde cu interes nevoilor și întrebărilor oaspeților noștri;
  • Menținerea curățeniei în zona de lucru.
  • Preluarea comenzilor la Telefon
  • Incasarea banilor in aparatul de casa

PERSOANA DE CONTACT: [показать номер]068941139

Ключевые навыки
Soluționarea problemelor Lucru în echipa Adaptabilitate Comunicare Umor

Преимущества

Скидки на продукты / услуги компании.

Рабочая форма

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Bulevardul Stefan cel Mare si Sfant 149, Centru, Chisinau
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?