Publicat Recent

Montator Panouri din lemn (Pannel Installer with wood experience)

Informații de bază

Salariu:
3 300 EUR
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
În străinătate, Irlanda

Descrierea poziției vacante

Responsabilități Cheie:

Montarea panourilor de perete și tavan din lemn prelucrat .

Asigurarea că toate instalările respectă standardele de curățenie și integritate necesare.

Lucrul în strânsă colaborare cu echipa de proiect pentru a asigura finalizarea în timp util a sarcinilor.

Respectarea tuturor metodelor de siguranță și purtarea echipamentului de protecție personală corespunzătoare.

Depistarea și soluționarea oricăror probleme care pot apărea în timpul instalării.

Menținerea locurilor de muncă curate și asigurarea curățeniei mediului curat în permanență.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în montarea panourilor în săli farmaceutice sau în roluri similare în construcții cu panouri de lemn
  • Atenție sporită la detalii și angajament pentru menținerea standardelor de înaltă calitate.
  • Capacitatea de a lucra atât independent, cât și în echipă..
  • Abilități de comunicare in limba engleza.

Beneficii:

  • Tarif orar competitiv.
  • Salariu: €21.49 /ora
  • Oportunități de lucru suplimentar la 150% din tariful standard.
  • Oportunități de avansare în carieră în cadrul unei companii dinamice și în creștere.
  • Oferim instruire completă.
  • Mediu de lucru de suport și colaborativ.
  • Tip de Loc de Muncă: Cu normă întreagă

Ce oferim:

  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată, împreună cu beneficii complete începând cu prima zi de lucru.
  • Asistență la fața locului din partea personalului care vorbește limba poloneză,romana si rusa pentru rezolvarea problemelor administrative și pentru găsirea cazării.
  • Se garantează un program de lucru de 42-45 de ore pe săptămână.

Despre companie

  Ward Personnel, cu birouri în Dublin, Cork și Athlone în Irlanda, iar acum și în Polonia, este condusă de fondatorul și directorul său general, David Ward. De la înființarea sa în 2010, compania s-a extins de la an la an și este acum recunoscută ca unul dintre principalii furnizori de servicii de recrutare din Irlanda în sectoarele Construcții și Industrie.
Echipa Ward Personnel oferă locuri de muncă excelente și bine plătite în domeniul construcțiilor din Dublin și din alte sectoare pentru mulți muncitori, în mod constant. Echipa noastră se mândrește cu faptul că are grijă de lucrători, oferindu-le oportunități și condiții excelente.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte