Publicat Ieri

Montator Germania 3000EUR și România

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Germania, În străinătate, România

Descrierea poziției vacante

Cerințe pentru Germania:

  • deplasare lucru in GERMANIA
  • starea bună a sănătății fizice, apt pentru lucrul la înălțime;
  • experiența în domeniul alpinismului utilitar, lucrului la înălțime și în domeniul telecomunicațiilor;
  • permisul de conducere categoria B constituie un avantaj;
  • responsabil, comunicabil și apt de a lucra în echipă;
  • rezistenta.

Responsabilități:

  • modernizare și extinderea rețelei de comunicații mobile pe teritoriul Germaniei (montarea, instalarea, comisionarea și verificarea confecțiilor, echipamentului tehnic și a instalațiilor de telecomunicații).

Cerințe pentru România:

  • deplasare lucru in Romania;
  • studii medii (minim), preferabil profil tehnic;
  • experiența în domeniul alpinismului utilitar, lucrului la înălțime și în domeniul telecomunicațiilor constituie un avantaj;

  • modernizare și extinderea rețelei de comunicații mobile pe teritoriul României (montarea, instalarea, comisionarea și verificarea confecțiilor, echipamentului tehnic și a instalațiilor de telecomunicații).

Beneficii:

  • instruiri în domeniul alpinismului utilitar și lucrului la înălțime, SSM și domeniul comunicațiilor mobile (telecomunicații);
  • asigurare medicală în România;
  • diurna, transport și cazare asigurate.

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte