Publicat Recent

Electrician - montator electrician în Dublin, Irlanda.

Informații de bază

Salariu:
de la 3 000 EUR
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Dublin, În străinătate, Irlanda

Descrierea poziției vacante

Doar cu Pasaport EU

Noi oferim:

  • Un salariu atractiv de 22,00 de euro pe oră.
  • Peste 47 de ore pe săptămână (plata pentru orele suplimentare este de 33,00 de euro după 39 de ore).
  • Întâlnire la aeroport, asistență în găsirea locuinței și în alte aspecte organizatorice.
  • Plata salariului săptămânal, contract de muncă irlandez cu toate beneficiile aferente.
  • Munca într-un mediu prietenos, condiții curate într-o echipă polonezo-irlandeză unită.

Responsabilitățile dumneavoastră:

  • Lucrul în fabrica de panouri de distribuție.
  • Montarea și conectarea panourilor de distribuție și a cutiilor electrice.
  • Montarea panourilor de control și a sistemelor de monitorizare conform documentației tehnice, schemelor electrice și desenelor dimensionale.
  • Montarea materialelor auxiliare conform schemelor.

Cerințele noastre:

  • Educație de specialitate în domeniul electric (școală profesională, tehnică sau liceu).
  • Experiență anterioară în calitate de montator de panouri și sisteme de control, precum și în montarea panourilor electrice de distribuție.
  • Abilitatea de a citi scheme electrice.
  • Cunoștințe de comunicare în limba engleză.

Despre companie

  Ward Personnel, cu birouri în Dublin, Cork și Athlone în Irlanda, iar acum și în Polonia, este condusă de fondatorul și directorul său general, David Ward. De la înființarea sa în 2010, compania s-a extins de la an la an și este acum recunoscută ca unul dintre principalii furnizori de servicii de recrutare din Irlanda în sectoarele Construcții și Industrie.
Echipa Ward Personnel oferă locuri de muncă excelente și bine plătite în domeniul construcțiilor din Dublin și din alte sectoare pentru mulți muncitori, în mod constant. Echipa noastră se mândrește cu faptul că are grijă de lucrători, oferindu-le oportunități și condiții excelente.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte