Publicat Ieri

Sofer Part-Time

Informații de bază

Salariu:
de la 6 000 MDL
Program de lucru:
Part-time
Studii:
Gimnazial / Liceal, Superioare
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Angajăm Conducător auto / Expeditor

Cerințe:

  • Permis de conducere categoria B, experiență minim de 2 ani;
  • Cunoaștere bună a orașului Chișinău;
  • Respectarea termenilor limită;
  • Abilități de comunicare eficientă cu colegii;
  • Atitudine responsabilă faţă de locul de muncă;

Responsabilități:

  • Deplasări si Achiziții;
  • Livrare produse catre super-market-uri
  • Întreținerea parcului de masini, schimbarea pieselor și reparație, revizii, asigurări, etc;

Oferim:

  • Salariu fix;
  • Pachetul social complet;
  • Oportunitatea de a lucra alături de un colectiv tanăr și orientat către performanță;
  • Program de lucru flexibil (negociabil);

Pentru a fi chemat la un interviu, expediaza CV-ul Sau suna [vezi telefon]069939939.

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Telenești, Inesti
Pagina web:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?