Publicat Ieri

Arhitect

Informații de bază

Salariu:
de la 20 000 MDL
Program de lucru:
Full-time, Part-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Studii finisate în domeniu;
  • Experiență în domeniu;
  • Portofoliu cu proiecte executate – prezintă un avantaj;
  • Abilități de gândire analitică, capacitatea de a înțelege în esență sarcinile trasate și a-și asuma răspunderea pentru rezultatul final;

Condiții de muncă:

  • Oficiu confortabil și dotat, automobil de serviciu, toată tehnica necesară.

Responsabilități:

  • Deplasare în teritoriu;
  • Elaborarea proiectelor de arhitectură, proiectarea schițelor de proiect în termen;
  • Elaborarea compartimentului rezistență;
  • Colaborarea cu inginer-proiectant în vederea coordonării proiectului;
  • Discuții cu managerul de proiect pe toate fazele proiectului
  • Tel. [vezi telefon]068221243
  • Mail. consilprim@gmail.com
Abilități cheie
Rezistență la frustrare Umor Toleranță Abilități interpersonale Etica în muncă Leadership Comunicare Lucru în echipa Soluționarea problemelor Creativitate Adaptabilitate Gândire critică Managementul proiectelor Analiza datelor
Trimite CV

Beneficii

Deplasări de serviciu

Echilibru viață personală / profesională

Recompensarea loialității

Despre companie

Companie, relativ tânără, dar cu o dezvoltare dinamică în domeniul atragerii investițiilor și elaborării proiectelor tehnice. În spatele acesteia se află o echipă puternică cu cunoștințe și experiență vastă.

Una din valorile primordiale ale companiei este „Calitatea și responsabilitatea”, vă provocăm să beneficiați de ele.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte