Опубликовано вчера

Arhitect

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 20 000 MDL
Вид занятости:
Full-time, Part-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • Studii finisate în domeniu;
  • Experiență în domeniu;
  • Portofoliu cu proiecte executate – prezintă un avantaj;
  • Abilități de gândire analitică, capacitatea de a înțelege în esență sarcinile trasate și a-și asuma răspunderea pentru rezultatul final;

Condiții de muncă:

  • Oficiu confortabil și dotat, automobil de serviciu, toată tehnica necesară.

Responsabilități:

Ключевые навыки
Rezistență la frustrare Umor Toleranță Abilități interpersonale Etica în muncă Leadership Comunicare Lucru în echipa Soluționarea problemelor Creativitate Adaptabilitate Gândire critică Managementul proiectelor Analiza datelor

Преимущества

Командировки

Баланс между работой и личной жизнью

Вознаграждение за лояльность

О компании

Companie, relativ tânără, dar cu o dezvoltare dinamică în domeniul atragerii investițiilor și elaborării proiectelor tehnice. În spatele acesteia se află o echipă puternică cu cunoștințe și experiență vastă.

Una din valorile primordiale ale companiei este „Calitatea și responsabilitatea”, vă provocăm să beneficiați de ele.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?