Publicat Recent

Arhitect

Informații de bază

Salariu:
de la 30 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe candidat

  • Experiență de lucru 2-5 ani într-o poziție similară
  • Studii superioare în Arhitectură
  • Cunoașterea programelor CAD și a altor instrumente de proiectare și vizualizare
  • Abilități excelente de proiectare și implementare a conceptelor

Responsabilități

  • Crearea de concepte și designuri arhitecturale
  • Elaborarea specificațiilor tehnice pentru proiecte
  • Cooperare cu echipa pentru a asigura coerența proiectelor
Procesul de depunere a candidaturii

Invităm candidații interesați să trimită CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

Despre companie

La NoleeDesign, ne dedicăm să transformăm spațiile în locuri pline de frumusețe, confort și funcționalitate. Suntem o echipă de designeri pasionați și creativi, cu o viziune unică și experiență vastă în domeniul designului interior.

La NoleeDesign, înțelegem că fiecare spațiu are o poveste proprie și un potențial unic. Prin abordarea noastră orientată către client, colaborăm strâns cu clienții noștri pentru a înțelege nevoile lor și pentru a dezvolta concepte și soluții de design personalizate, care să pună în valoare fiecare aspect al spațiului.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte