Publicat Ieri

Director Executiv

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Căutăm un coleg responsabil și ager în postul vacant de Director Executiv.

Responsabilități:

  • Stabilirea obiectivelor strategice de dezvoltare a companiei și monitorizarea implementării acestora;
  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de îmbunătățire a proceselor de lucru a companiei cu scopul de a asigura eficiență și competitivitate maximă a companiei;
  • Întocmirea programelor operative ale companiei;
  • Organizarea generală a activităților companiei în raport cu obiectivele propuse;
  • Organizarea controlului financiar intern și a inventarierii anuale generale a patrimoniului companiei;
  • Analiza rapoartelor și a dispozițiilor de control intern și extern, precum și – înlăturarea neconformităților sesizate și a cauzelor care le-au generat;
  • Management-ul și dezvoltarea echipei de angajați, asigurarea performanței și motivației ridicate;
  • Gestionarea și asigurarea unei bune colaborări dintre departamentele din subordine;
  • Perfectarea contractelor cu beneficiarii, parteneri și alți prestatori;
  • Asigurarea respectării obligațiilor contractuale ale companiei față de clienți și furnizori;

Abilități:

  • Atitudine profesională;
  • Spirit de ordine și disciplină;
  • Putere de decizie și asumarea responsabilităților;
  • Abilități de negociere, diplomație, toleranță;
  • Abilități organizatorice și de delegare a sarcinilor;
  • Abilități de a lucra eficient în echipă;
  • Gândire analitică, responsabilitate;
  • Rezistență la efort și stres;

Cerințe:

  • Studii superioare finisate (prioritar economice);
  • Experiență de lucru minim 3-5 ani în poziții similare;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă (limba engleză va constitui un avantaj);
  • Cunoașterea de utilizare a PC – ului la nivel avansat, inclusiv suita MS Office (Word, Excel, Power Point, Mail)
  • Disponibilitate de a călători în scop de afaceri;

Compania oferă:

  • Grafic de lucru full time;
  • Pachet social;
  • Salariu motivant;
  • Posibilități de creștere în carieră și de instruire profesională;

Vă rugăm, să expediați CV–ul la adresa: crinela133@yahoo.com
Telefon: +373 (69) 135920

Trimite CV

Despre companie

Crinela a fost fondată în 1994 cu principii ferme de cultivare a tradiţiilor în producerea mobilei  de calitate superioară, unde meşterii realizează o gamă variată de mobilier la comandă individuală: bucătării, vestiare moderne, dulapuri cu uşi glisante, mobilă de baie, oficii, biblioteci, dormitoare, mobilă pentru copii şi spaţii comerciale, şeminee electrice englezeşti.

Designul modern, funcţionalitatea, fiabilitatea şi calitatea mobilei, accesoriile utilizate, sunt argumente în stabilirea unuzi raport preţ/calitate care este cu siguranţă, unul din cel mai competitiv dintre cele existente în prezent pe piaţa autohtonă în producerea mobilei.

Astfel, participînd activ la diferite tîrguri şi expoziţii naţionale şi internaţionale de mobilă, produsele prezentate de Crinela întotdeauna au fost apreciate cu menţiuni şi diplome.

Crinela întotdeauna vine în întîmpinarea dorinţei clientului de a inova cu o gamă variată de produse care oferă casei o ambianţă plăcută, reconformantă şi armonioasă. Orice idee în orice dimensiune, culoare, formă, complicitatea poate fi executată aici, la Crinela.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte