Publicat Recent

Manager în vînzări (ANGRO)

Informații de bază

Salariu:
de la 14 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cautam o persoana cu experienta in vinzarea mărfuri tehnice

Responsabilități:

  • Ofertarea regulata a clientilor potentiali si a celor existenti, prin intermediul  apeluri sistematice
  • Incasarea si urmarirea platilor si a datoriilor clientilor
  • Analiza pieței și identificarea potențialilor clienti
  • Abordarea, vizitarea obligatorie a potentialillor clienti , contractarea clientilor noi, pe teritoriul intregii tari
  • Studierea profunda, Promovarea și vânzarea produselor companiei
  • Dezvoltarea și menținerea relațiilor cu clienții existenti si cu potentialii clienti
  • Monitorizarea derulării contractelor si gestionarea portofoliului de contracte

Cerințele companiei:

  • Responsabilitate, spirit de echipă, aptitudini de a învăța și a se perfecționa în mod constant
  • Cunoașterea limbilor română, rusă

Calitati personale:

  • Persoana energica si ambitioasa
  • Onestitate
  • Implicare maxima in procesul de lucru

Compania oferă:

  • Munca stabila intr-o echipa tinara si prietenoasa
  • Angajare oficială cu toate beneficiile incluse
  • Salariu MOTIVANT (detalii la interviu) de la 14 000 lei plus %
  • Telefon de serviciu cu acoperirea cheltuielilor
  • Bonusuri si premii motivante in dependenta de rezultatele obtinute

Expediati CV: hr@uniplast.md, doar persoanele selectate vor fi contactate

adresa: m. Chisinau str. Pădurii 6/2

Trimite CV

Despre companie

Uniplast SRL își desfășoară activitatea din 1991 cu scopul devenirii unei dintre cele mai dezvoltate întreprinderi în producerea țevilor și fitingurilor din plastic. De-a lungul anilor uzina tinde să progreseze tot mai mult. Dacă în primii ani aceasta producea țevi tehnice pentru irigare, atunci până în prezent datorită achiziționării unui utilaj nou au fost puse în realizare noi tipuri de țevi de presiune pentru apă potabilă, canalizare și pentru transportare a gazului din PE și PP de diferite dimensiuni, dar și alte produse pentru rețelele de distribuție.

Obiectivul de bază al companiei noastre este de a oferi servicii de înaltă calitate in conformitate cu cerințele clienților săi. Activăm într-un domeniu în care calitatea este atributul esențial, de aceea răspundem cu profesionalism la cerințele tot mai diversificate ale clienților.

Firma se află într-un permanent proces de perfecționare, având tot odată grijă ca personalul să fie foarte bine motivat și să aibă un nivel ridicat al conduitei profesionale și o experiență bogată în domeniu.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Număr de contact:
Pagina web:
Rețele sociale:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?