Publicat Ieri

Operator 1C / Operator Contabil

Informații de bază

Salariu:
12 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal, Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Oferim:

  • Pachet social deplin;
  • Salariu fix + bonusuri, achitat la timp!
  • Grafic de muncă: Luni- Vineri 09:00-18:00 sec. Botanica;
  • Transport de serviciu gratuit;
  • Participarea la evenimente corporative;
  • Atmosferă plăcută de lucru într-un colectiv tânăr și prietenos;
  • Instruire și creștere profesională.

Cerințe:

  • Obligatoriu cunoștințe în 1C;
  • Studiile economice reprezintă un avantaj;
  • Preferabil Cunoștințe în Excel;
  • Persoană Responsabilă, Amabilă, Punctuală;
  • Abilitate de a lucra în echipă;

Responsabilități:

  • Lucrul cu clienții privind verificarea soldurilor, datoriilor;
  • Colaborarea cu agenții de vânzări privind situația clienților, datoriilor, vânzărilor etc.;
  • Analiza vânzărilor și formarea rapoartelor privind vânzările după diferite crietrii.

De când avem nevoie?
Cât mai repede. Departamentul HR își dorește să se întâlnească cu candidații chiar pentru săptămâna aceasta.
Dacă ai citit acest anunț, te entuziasmează ideea de a lucra cu noi și te potrivești cu descrierea de mai sus, trimite-ne un e-mail cu CV-ul tău la adresa: hr@customagic.md  cu specificarea postului : Analist servicii client.
Avantajul companiei noastre este că angajăm și instruim persoane fără experiență.

Trimite CV

Despre companie

Corporația “Customagic”, este lider în vânzări, a produselor alimentare, pe piața din Republica Moldova; producător al mezelurilor și produselor din carne, ale marcilor comerciale “Mezellini”, “Zi de Zi”, ketchup și maioneză “La Villa”și “My”; importator și distribuitor excluziv pentru mărcile comerciale “Schogetten”, “Махеевъ”, “Aroma Grand”, Aroma Gold”, “МЪРНАЯ”, “MEDOFF”, “Milestii Mici”, “Aroma”…….

Organizație stabilă, prosperă, cu un program bine stabilit de dezvoltare continuă; dă posibilitatea de angajare pentru specialiști cu o bază bună de cunoștințe și abilități, cu ambiție, orientare spre rezultat, spre relaționare constructivă și o poziție pozitivă de viață!

Dacă candidatura Dumneavoastră se încadrează în parametrii indicați pentru posturile vacante, atunci așteptăm CV - ul complet la adresa de E-maill hr@customagic.md

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, str. Bacioii Noi 14/9