Publicat Ieri

Office manager

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Râșcani

Descrierea poziției vacante

Suntem o companie care se ocupă cu servicii de proiectare, comercializare și montarea:

  • sistemelor de încălzire, ventilare, condiționare, purificare a aerului;
  • sistemelor de chemare a asistenței medicale;
  • sistemelor antiincendiare;

CERINȚE:

  • Studii superioae;
  • Comunicabilă, deschisă, flexibilă, cu inițiativă, responsabilă, activă, ambițioasă, punctuală, pozitivă, cu bun simț, abilitatea de a învăța rapid;
  • Cunoașterea obligatorie a limbilor la nivel oral/scris: Rusa, Româna și Engleza, alte limbi constituie avantaj.
  • Abilități de organizare, prioritizare, gestionare a timpului și a sarcinilor multiple.
  • Experiență într-o poziție similară min. 2 ani ar fi binevenită, dar nu e obligatorie dacă ai dorința intensă de a lucra și ești instruibilă;

BENEFICII:

  • Posibilitate de a avansa din punct de vedere profesional;
  • Posibilitatea de a călători peste hotare;
  • Posibilitatea de a procura produsele firmei la preț special și în rate.
  • Oportunitatea de dezvoltare și îmbunătățire a abilităților profesionale;
  • Echipă prietenoasă și pozitivă;
  • Graficul de lucru: Luni – Vineri, de la 9.00 -18.00;
  • Ocazia de a lucra cu tehnică modernă;
  • Amplasarea oficiului: sectorul Râșcani, strada Miron Costin. Vedere panoramică spre pădure;
  • Salariul de la 10 000 lei. În funcție de abilitățile și competențele tale actuale putem discuta de o altă cifră.

RESPONSABILITĂȚI:

  • Gestionarea eficientă a sarcinilor primite de la Administrator ;
  • Colaborarea eficientă cu alte departamente și cu furnizorii externi;
  • Corespondența oficială;
  • Întocmirea cererilor de achiziție;
  • Căutarea noilor oferte de furnizori internaționali.
  • Organizarea și controlul procesului de aprovizionare. Colaborarea cu furnizorul, firma de transport și declarantul vamal. Nu e nimic complicat, te învățăm pe loc.
  • Elaborarea și pregătirea documentelor necesare pentru importul/exportul mărfii: Contract, Invoice, Packing List. În caz de necesitate și alte documente adiționale necesare procesului de import/export. În caz că nu ai experiență se învață pe loc, nu te speria.
  • Perioada de probă – maxim 3 luni

Din partea ta:

Transmite CV-ul la adresa: director.veopartners@gmail.com , de dorit cu poza inclusă, iar în timpul apropiat s-ar putea să primești o invitație la interviu din partea noastră.

Trimite CV

Despre companie

VEO & PARTNERS SRL este o companie ce prestează mai multe servicii, și anume:

- servicii de import/ export a diverselor produse, mărfuri și utilaje din domeniul construcției și alimentar;

- servicii de proiectare a sistemelor de ventilare, încălzire, sisteme antiincendiare;

- servicii de coaching individual și corporativ.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Strada Miron Costin, 17/2