Publicat Ieri

Brand Manager | Brand Personal

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilitățile generale:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de brand pentru a spori recunoașterea și preferința consumatorilor;
  • Identificarea oportunităților de îmbunătăţire a PR-ului;
  • Monitorizarea și analiza performanței campaniilor de marketing, raportarea rezultatelor echipei;
  • Coordonarea şi dezvoltarea echipei.
  • Selectarea tipurilor potrivite de publicitate, crearea de campanii publicitare creative
  • Coordonarea participării la evenimente, în scopul promovării serviciilor companiei.

Candidatul potrivit trebuie să îndeplinească următoarele criterii:

  • Să aibă o experiență minimă de 2 ani într-o funcție similară.
  • Să dețină cunoștințe solide în domeniul marketingului, brandingului și strategiilor de dezvoltare a brandului.
  • Să demonstreze abilități excelente în gestionarea proiectelor, bugetelor și resurselor.
  • Să posede abilități remarcabile de comunicare și coordonare.
  • Să aibă o viziune creativă și să fie capabil să dezvolte și să implementeze strategii inovatoare pentru creșterea vizibilității și a reputației brandului.
  • Să fie orientat către rezultate și să aibă abilități analitice puternice pentru a evalua eficacitatea strategiilor și a campaniilor.
  • Să fie adaptabil și să poată gestiona cu succes multiple proiecte și priorități simultan, într-un mediu dinamic și în ritm accelerat.

Noi oferim:

  • Salariu motivant, format din salariu fix + bonusuri
  • Dezvoltare profesională continuă
  • Echipa tânără, prietenoasă.
  • Birou în centrul Chișinăului.
  • Evenimente corporative.
  • Reduceri la biletele de călătorii.
  • Beneficii non-financiare.

Dacă ești interesat, trimite CV-ul tău la adresa de email: hr@pandatur.md, menționând în subiectul mesajului "PR Manager".

Trimite CV

Beneficii

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Ceai / cafea / snacksuri

Deplasări de serviciu

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Traininguri

Călătorii

Echilibru viață personală / profesională

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte