Publicat Ieri

Content Manager

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Ce trebuie să faci?

Simplu!

Ai grijă ca toate tururile și excursiile să fie postate și actualizate pe site-ul nostru.
Nu trebuie să fii hacker sau programist, totul se face simplu, dar foarte atent! De tine depinde cât de actual va arăta site-ul nostru!

Abilități:

  • Ai capacitatea de a lucra cu o cantitate mare de informații;
  • Optezi pentru scriere gramaticală;
  • Cunoşti limbille: română sau rusă;
  • Ai dorința de a crește atât personal cât și profesional.

Responsabilitățile tale vor fi:

  • Actualizarea informației pe site (crearea, redactarea conținutului și adăugarea informației pe site);
  • Descrierea produsului: text, descărcarea fotografiilor;
  • Plasarea informației pe sait;
  • Îndeplinirea sarcinelor la traducerea textelor;
  • Cautarea informațiilor necesare pe internet.

Oferim:

  • Lucru într-un colectiv tânăr
  • Training-uri la partenerii noștri pentru dezvoltarea abilităților
  • Oficiu în centru capitalei
  • Salariu cu perspectivă de creștere, în dependență de abilitățile demonstrate

Dacă te-ai regăsit în acest job sau ești interesat transmite-ne un CV cu menționarea postului de muncă dorit la adresa de email: hr@pandatur.md

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Vasile Alecsandri nr.121