Publicat Recent

Manager vânzări companie stomatologica

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Ce oferim:

  • Salariu atractiv + Bonusuri. Posibilitatea de a influența propriul venit;
  • Reduceri pentru Dvs. și familia Dvs. la produsele companiei;
  • Angajare oficială, concediu plătit;
  • Un loc de muncă bine dotat;
  • Oficiu in centrul orașului

Responsabilități:

  • Vânzarea produselor companiei;
  • Identificarea și atragerea potențialilor clienți;
  • Menținerea relației cu clienții existenți;
  • Crearea și distribuirea ofertelor comerciale;
  • Prezentarea produselor prin telefon și personal;
  • Negocierea și semnarea contractelor;

Cerințe:

  • Cunoașterea limbilor rusă și română, limba engleza va constitui un avantaj;
  • Studii superioare;
  • Abilitați de convingere;
  • Abilitați de negociere și promovare a produsului.

Vă rugam sa ne expediați CV-ul la adresa electronică: Cristina.technodent@gmail.com sau ne puteti contacta la nr. [vezi telefon]069083744.

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte