Publicat Ieri

Social Media Manager

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Știi cum trebuie să arate o pagină pe rețelele de socializare? Îți place totul să fie aranjat frumos și la locul lui? Atunci vezi mai jos ce responsabilități vei avea în calitate de SMM la Panda Tur!

 Abilități:

  • Persoană activă, cu un potențial creativ, perseverență, atenție la detalii
  • Stilistică și gramatica limbii române/ruse (engleza prezintă un avantaj), elementele de bază ale corectării
  • Cunoașterea utilizării aplicațiilor de editare video și poze

Responsabilități:

  • Planificarea și postarea conținutului pe rețelele de comunicare (creare moodboarduri lunare) în conformitate cu planul de acțiuni;
  • Planificarea sarcinilor și proiectelor în Trello/Asana;
  • Gestionarea procesului de producție foto-video;
  • Gestionarea conținutului digital
  • Gestionarea parteneriatelor cu Influencerii, găsirea noilor parteneri;
  • Planificarea evenimentelor tematice de expertiză pentru parteneri (online, offline);
  • Identificarea și conectarea noilor canale de comunicare;
  • Raportarea publicațiilor pe toată rețeaua de comunicare;
  • Raportarea moodboard-urilor;
  • Cooperarea cu media managerii (general, google, smm trafic), site manager, stories maker;
  • Planificarea, dezvoltarea, executarea și îmbunătățirea strategiei de digital marketing;
  • Planificarea și optimizarea bugetul pentru campaniile de digital marketing, împreună cu project social manager.

Oferim:

  • Lucru într-un colectiv tânăr;
  • Training-uri la partenerii noștri pentru dezvoltarea abilităților
  • Oficiu în centru capitalei
  • Salariu cu perspectivă de creștere, în dependență de abilitățile demonstrate

Dacă te-ai regăsit în acest job sau ești interesat transmite-ne un CV cu menționarea postului de muncă dorit la adresa de email: hr@pandatur.md

Вы знаете, как должна выглядеть страница в социальных сетях? Любите, чтобы все было красиво и на своих местах? Мы представляем ниже, какие обязанности у вас будут в качестве SMM в Panda Tour!

Cпособности:
  • Активный человек с творческим потенциалом, настойчивый и внимательный к деталям;
  • Стилистика и грамматика румынского/русского языка (английский приветствуется), основные элементы вычитки;
  • Умение пользоваться приложениями для редактирования видео и фото.
Oбязанность:
  • Планирование и размещение контента в коммуникационных сетях (создание ежемесячных мудбордов) в соответствии с планом мероприятий;
  • Планирование задач и проектов в Trello/Asana;
  • Ведение сайтов компании (ввод информации на сайт);
  • Управление процессом фото-видео производства;
  • Управление цифровым контентом;
  • Управление партнерскими отношениями с инфлюенсерами, поиск новых партнеров;
  • Планирование тематических экспертных мероприятий для партнеров (онлайн, офлайн);
  • Выявление и подключение новых каналов связи;
  • Отчетные публикации по всей сети связи;
  • Oтчеты по мудбордам;
  • Взаимодействие с медиа-менеджерами (общий, гугл, SMM трафик), сайт-менеджером, сторизмейкером;
  • Планировние, разработка, реализация и улучшение стратегий цифрового маркетинга;
  • Планирование и оптимизация бюджета кампаний цифрового маркетинга, вместе с социальным менеджером проекта.
Мы предлагаем:
  • Дружный, молодой коллектив;
  • Офис в центре Кишинева;
  • Корпоративные мероприятия;
  • Скидки на путешествия;
  • Конкурентную заработную плату.

Если вы нашли себя на этой работе или заинтересованы, отправьте нам резюме с указанием желаемой должности на адрес электронной почты: hr@pandatur.md
Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte