Informații de bază

Salariu:
12 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Anenii Noi, Ialoveni, Strășeni

Descrierea poziției vacante

Compania Bursa Muncii  angajează Consultant clienți.

Descrierea jobului:

  • acordarea suportului consultativ și informațional candidaților;
  • promovarea ofertelor de muncă;
  • comunicarea eficientă cu beneficiarii serviciilor noastre;
  • conlucrarea cu bazele de date.

Cerințele noastre:

  • studii superioare absolvite;
  • experiență în domeniul vânzărilor constituie un avantaj;
  • o bună cunoaștere a limbii române și ruse – la nivel de comunicare;
  • abilități de procesare a informațiilor și cunoașterea calculatorului (CRM – beneficiu);
  • atitudine pozitivă, responsabilitate, amabilitate.

Oferim:

  • oportunități de creștere profesională și financiară;
  • instruire gratuită de catre companie;
  • mediu de lucru confortabil;
  • Salariu de la 12.000 lei, cu multe bonusări și premii salariale.

Program de lucru: Luni-vineri, 9:00 – 17:00, sâmbătă de la 10:00 – 13:00 (3 ore).

Dacă te regăsești în cele menționate mai sus, atunci așteptăm CV-ul cu POZA la adresa: hr@asociatia.md sau sună la [vezi telefon]067432236

Abilități cheie
Lucru în echipa Comunicare Învățare continuă
Trimite CV

Beneficii

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Despre companie

Asociația Agențiilor de Recrutate (ARA) este o asociație non-guvernamentală, apolitică și non-profit.

Misiunea noastră este să livrăm servicii de recrutare de calitate, după standarde etice și garantate ale bunăstării muncitorului. Tindem să eradicăm corupția, exploatarea la toate nivelurile și să promovăm corectitudinea în concurență.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Orhei, str. Vasile Lupu 21