Опубликовано сегодня

Consultant clienți ( Bursa Muncii )

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
12 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Анений-Ной, Страшены, Яловены

Описание вакансии

Compania Bursa Muncii  angajează Consultant clienți.

Descrierea jobului:

  • acordarea suportului consultativ și informațional candidaților;
  • promovarea ofertelor de muncă;
  • comunicarea eficientă cu beneficiarii serviciilor noastre;
  • conlucrarea cu bazele de date.

Cerințele noastre:

  • studii superioare absolvite;
  • experiență în domeniul vânzărilor constituie un avantaj;
  • o bună cunoaștere a limbii române și ruse – la nivel de comunicare;
  • abilități de procesare a informațiilor și cunoașterea calculatorului (CRM – beneficiu);
  • atitudine pozitivă, responsabilitate, amabilitate.

Oferim:

  • oportunități de creștere profesională și financiară;
  • instruire gratuită de catre companie;
  • mediu de lucru confortabil;
  • Salariu de la 12.000 lei, cu multe bonusări și premii salariale.

Program de lucru: Luni-vineri, 9:00 – 17:00, sâmbătă de la 10:00 – 13:00 (3 ore).

Dacă te regăsești în cele menționate mai sus, atunci așteptăm CV-ul cu POZA la adresa: hr@asociatia.md sau sună la [показать номер]067432236

Ключевые навыки
Lucru în echipa Comunicare Învățare continuă

Преимущества

Бонусы и премии

О компании

Asociația Agențiilor de Recrutate (ARA) este o asociație non-guvernamentală, apolitică și non-profit.

Misiunea noastră este să livrăm servicii de recrutare de calitate, după standarde etice și garantate ale bunăstării muncitorului. Tindem să eradicăm corupția, exploatarea la toate nivelurile și să promovăm corectitudinea în concurență.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Оргеев, str. Vasile Lupu 21
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?