Publicat Recent

Barman

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
În ture
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Local cu amplasare ultracentrală, un local preferat de către tineretul Chișinăului și vizitatorii acestuia!

Invităm barman în echipa tânără și prietenoasă a localului Mister Burger.

Ești rapid și plin de energie? Îți place munca în echipă și dorești să lucrezi într-un mediu tânăr unde îți vei putea dezvolta abilitățile și profesionalismul? Atunci ești candidatul nostru!

Ce oferim?

  • salariu competitiv și achitat la timp;
  • program de lucru flexibil (reușești să combini lucrul cu cu studiile);
  • vei activa într-un local cu renume, cu o experiență de încredere și succes de peste 4 ani;
  • angajator loial și personal prietenos;
  • mese gratuite;
  • creștere profesională;
  • stagiu și formare profesională pentru tinerii profesioniști ce nu au experiență;
  • instruire și dezvoltare continuă din contul companiei.

Cerințe:

  • experiența de muncă;
  • abilitați de lucru în echipă;
  • rezistență la stres și disciplină;
  • cunoașterea limbilor română și rusă (cunoașterea limbii engleze reprezintă un avantaj);
  • exprimare corectă și capacitatea de a întreține o conversație, orientare către client;
  • dinamism, perseverență, capacitate de a învăța.

Responsabilitățile postului:

  • deservirea oaspeților;
  • cunoașterea meniuluibarului pentru a servi oaspeții la cel mai înalt nivel;
  • aranjarea locului de muncă;
  • crearea unui mediu în care oaspeții să se simtă confortabil;
  • respectarea standardelor de deservire.

Nu ezita să ne contactezi sau să trimiți un CV!

Vom fi încântați să te alături echipei noastre!

Despre companie

Mister Burger este acea cafenea din capitala unde  mancarea este adusa la masa clientului de catre un tren. Garnitura in miniatura a inlocuit chelnerii.

In secolul in care, in unele state, chelnerii au inceput sa fie inlocuiti cu roboti, in Mister Burger din Chisinau in locul lor luceraza un... tren. La masa faci un popas ca la gara, iar garnitura se opreste in statie si iti livreaza bucatele. Ideea este cel mai mult pe placul copiilor.

Pe langa servirea bucatelor intr-un mod mai special, vizitatoriii pot admira si jucariile de colectie aduse din strainatate, iar cei pasionati, sa le si cumpere.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Albisoara 4