Опубликовано вчера

Barman

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Local cu amplasare ultracentrală, un local preferat de către tineretul Chișinăului și vizitatorii acestuia!

Invităm barman în echipa tânără și prietenoasă a localului Mister Burger.

Ești rapid și plin de energie? Îți place munca în echipă și dorești să lucrezi într-un mediu tânăr unde îți vei putea dezvolta abilitățile și profesionalismul? Atunci ești candidatul nostru!

Ce oferim?

  • salariu competitiv și achitat la timp;
  • program de lucru flexibil (reușești să combini lucrul cu cu studiile);
  • vei activa într-un local cu renume, cu o experiență de încredere și succes de peste 4 ani;
  • angajator loial și personal prietenos;
  • mese gratuite;
  • creștere profesională;
  • stagiu și formare profesională pentru tinerii profesioniști ce nu au experiență;
  • instruire și dezvoltare continuă din contul companiei.

Cerințe:

  • experiența de muncă;
  • abilitați de lucru în echipă;
  • rezistență la stres și disciplină;
  • cunoașterea limbilor română și rusă (cunoașterea limbii engleze reprezintă un avantaj);
  • exprimare corectă și capacitatea de a întreține o conversație, orientare către client;
  • dinamism, perseverență, capacitate de a învăța.

Responsabilitățile postului:

  • deservirea oaspeților;
  • cunoașterea meniuluibarului pentru a servi oaspeții la cel mai înalt nivel;
  • aranjarea locului de muncă;
  • crearea unui mediu în care oaspeții să se simtă confortabil;
  • respectarea standardelor de deservire.

Nu ezita să ne contactezi sau să trimiți un CV!

Vom fi încântați să te alături echipei noastre!

О компании

"Mister Burger - кафе - бургерная. Наш формат, позволяет клиентам, в короткий срок времени получить вкусные и сочные блюда по демократичным ценам. Меню MR. BURGER базируется на следующих группах блюд: -бургеры -хот-доги -гарниры -холодные напитки -горячие напитки -мороженое Производственные и торговые помещения оборудованы высокотехнологичным оборудованием, помогающие сохранять свежесть и питательные свойства продукции. В приготовлении блюд и напитков используются только свежие, натуральные, качественные продукты и очищенная вода. Всю нашу еду мы подаем в удобной индивидуальной упаковке. Где Нас можно найти! ТЦ "AtriUM", 4 этаж."

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Albisoara 4
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?