Publicat Ieri

Contabil(ă) Șef(ă) de echipă (15000- 20000)

Informații de bază

Salariu:
de la 15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Contabil(ă) Șef(ă)

Easy Hire recrutează pentru un client din domeniul serviciilor contabile!
Căutăm un Contabil pasionat, care cunoaște și poate executa sarcinile unui  Contabil Șef .
De ce ar trebui să aplici:

  • Suport și îndrumare pentru a îndeplini cu succes responsabilitățile unui Contabil Șef.
  • Oportunitatea de a te dezvolta într-un mediu profesional și colaborativ, unde valorizăm munca în echipă și succesul clienților ca principii de bază.
Beneficii oferite:
  • Lucru într-o echipă colaborativă și prietenoasă;
  • Grafic de muncă Luni - Vineri [vezi telefon]9.00-18.00;
  • Salariu Net ,în jur de 20000 lei  (în dependență de targetul atins  și  bonusuri de fidelitate ).
  • Masă gratuită (lunch) și cafea de calitate;
  • Transport asigurat către client;
  • Training-uri trimestriale pe dezvoltare personală;
  • Asistență psihologică corporativă;
  • Evenimente corporative și activități de grup, cum ar fi volei;
  • Loialitate față de companie și accent pus pe unitatea echipei;
  • Mediu de lucru organizat și eficient.
  • Oportunități de creștere în carieră, consiliere și feedback constant.
Ce căutăm de la tine:
  • Experiență în domeniul contabilității și dorința de a avansa către poziția de Contabil Șef.
  • Experiență în utilizarea 1C Versiunea 7 și 8 ( te vom învăța noi).
  • Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel avansat; limba engleză reprezintă un avantaj.
  • Dorința de a coordona o echipă și de a delega sarcinile.
  • Adaptabilitate și integrare rapidă în procesele de lucru existente.
Vei primi sprijin necesar pentru a-ți îndeplini următoarele responsabilități:
  • Consultanță și coordonarea activităților contabile și fiscale ale clienților;
  • Prezentarea rapoartelor fiscale și statistice;
  • Asigurarea conformității cu legislația fiscală și contabilă în vigoare;
  • Colaborarea cu autoritățile de control și instituțiile bancare;
  • Organizarea și verificarea activității contabilului asistent și a echipei sale.
Pentru a aplica, trimiteți CV-ul la adresa cv@easyhr.md și hai să începem o nouă etapă în cariera ta!
Abilități cheie
Cercetare și analiza datelor Analiza datelor Abilitatea de a soluționa eficient problemele Abilitatea de a învăța rapid Abilități de comunicare Excel Abilități de documentare / păstrarea evidenței Adaptabilitate Word
Trimite CV

Beneficii

Ceai / cafea / snacksuri

Traininguri

Asigurare medicală privată

Echilibru viață personală / profesională

Despre companie

Bine ați venit la Easy Hire Staff - agenția de recrutare modernă și inovatoare care vă poate ajuta să găsiți cei mai buni candidați pentru afacerea dvs.! Suntem o echipă dedicată de specialiști în recrutare, care oferă servicii personalizate și soluții inovatoare pentru a satisface nevoile specifice ale clienților noștri.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, bd. Dacia, 72