Publicat Ieri

Vânzător consultant Călărași

Informații de bază

Salariu:
de la 7 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Călărași

Descrierea poziției vacante

Obiectivul postului:

  • Realizarea target-ului de vânzări în conformitate cu politicile companiei INSTRUMENTOOL.MD

Responsabilități:

  • Deservirea calitativă a clienților;
  • Consultarea clienților privind sortimentul, calitatea și prețurile produselor;
  • Asigură respectarea procedurilor interne ale companiei;
  • Respectarea procesului de facturare, încasare a banilor și de livrare a produselor;

Profilul candidatului:

  • Studii medii sau superioare;
  • Studii în domeniile electrotehnică și electronică – constituie un avantaj;
  • Aptitudini de operare PC (Microsoft Office) - nivel mediu;
  • Cunoașterea limbilor Română și Rusă;
  • Cunoștințe în exploatarea și deservirea, precum și Experiență în vînzarea de instrumente, tehnică și electrotehnică etc. pentru diferite scopuri și domenii de utilizare va constitui un avantaj !!!;
  • Experiență de lucru în domeniul vânzărilor de orice bunuri și servicii – constituie un avantaj;
  • Atitudine pozitivă și profesionistă în relatiile cu clienții;
  • Abilități foarte bune de comunicare și convingere;
  • Persoană activă, orientată spre rezultat, cu abilități organizatorice și responsabilă;

Cerințe:

  • Aspect îngrijit
  • Orientare spre rezultat
  • Responsabilitate și seriozitate
  • Respect reciproc si lucru eficient în echipă
  • Inteligență și bunăvoință
  • Abilitate de a învăța rapid
  • Rezistență la stres
  • Sinceritate, dispus la colaborare
  • Dorința de dezvoltare profesională și personală continua
  • Fără obiceiuri proaste
  • Experiență în domeniu este binevenit

Compania oferă:

  • Posibilitatea de a învăţa şi dezvolta pe plan profesional
  • Salariu Motivant: partea de bază + bonusuri în dependenţă de rezultatele obţinute
  • Pachet social deplin
  • Oportunităţi reale de avansare
  • Colectiv tînăr şi prietenos

Pentru a intra în concursul de angajare vă rog să trimiteți CV la e-Mail-ul: hr.instrumentool@gmail.com  , telefon [vezi telefon]078833304

Abilități cheie
Entuziasm Comunicare clară și eficientă Analiza comportamentului consumatorilor Abilități de documentare / păstrarea evidenței Abilități de ascultare Convingere Lucru în echipa Vânzări Abilitatea de a învăța rapid
Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Călărași, str. Alexandru cel Bun, 109A