Publicat Ieri

Vânzător în magazin de produse alimentare

Informații de bază

Salariu:
de la 12 000 MDL
Program de lucru:
În ture
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Descrierea poziției:

Căutăm un vânzător în magazin de produse alimentare, situat în Chișinău, sectorul Botanica. Se oferă transport după serviciu, tichete de masă și un salariu de la 12 000 până la 15 000 lei.

Cerințe:

  • Experiență preferabilă în calitate de vânzător sau casier;
  • Disponibilitatea de a lucra în schimburi de 3 peste 3 zile, de la orele 9:00 până la 23:00;
  • Rezistență fizică, acurateţe și organizare.

Responsabilități:

  • Deservirea cumpărătorilor la vitrinele magazinului sau la casă.
  • Responsabilitate pentru ordinea și curățenia vitrinelor.

Vă invităm să trimiteți CV-ul la adresa de e-mail perselect7@gmail.com.

Telefon de contact: [vezi telefon]060399901.

Abilități cheie
Comunicare Adaptabilitate Empatie
Trimite CV

Beneficii

Mașină de serviciu / Decontare transport

Tichete de masă

Zonă de recreere

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Uniformă

Asigurare medicală privată

Echilibru viață personală / profesională

Recompensarea loialității

Personalizarea beneficiilor

Over Time plătit

Despre companie

Compania oferă servicii de recrutare şi selecţie a personalului, servicii de documentare a relaţiilor de muncă şi HR

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Bănulescu Bodoni 45