Publicat Ieri

SMM Manager

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal, Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Căutăm Manager SMM pentru Tehnica Agricolă!

Compania noastră are o experiență de 21 de ani pe piața tehnicilor agricole și suntem dedicați să oferim fermierilor tehnologii avansate și soluții de înaltă calitate. Ne străduim să facem agricultura mai ușoară și mai eficientă, contribuind la succesul afacerilor fermierilor.
Dacă ești pasionat de marketing , poate și de agricultură, îți dorești să crești profesional în acest domeniu, avem oportunitatea perfectă pentru tine!

Căutăm un Manager SMM & Marketing pasionat și inovator, cu abilități solide de analiză a datelor și intuiția înțelegerii publicului-țintă, pentru a crea și implementa campanii de marketing de succes.Crează, testează, prezintă, publică și promovează imaginea companiei.

Vei primi sprijin necesar pentru a-ți îndeplini următoarele responsabilități:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing și vânzări
  • Analiza pieței și a concurenței
  • Stabilirea și gestionarea bugetului de marketing
  • Prezentarea companiei pe toate rețelele de socializare. Digitalizarea clienților
  • Monitorizarea întreținerii și actualizării informațiilor pe site-ul companiei și pe rețelele de socializare
  • Elaborarea materialelor promoționale: broșuri, afișe, cărți de vizite, carnete, mape etc
  • Elaborarea prezentărilor pentru clienți cu produse, promoții etc
  • Crearea rapoartelor privind rezultatele obținute
  • Organizarea Expozițiilor

Ce căutăm de la tine:

  • Studii superioare sau medii (Marketing ar constitui un avantaj)
  • Experiență de lucru în domeniu
  • Cunoștințe avansate de limbă română și rusă
  • Cursuri de Digital marketing
  • Cunoștințe solide în domeniul marketingului tradițional: analiza pieței, promovarea imaginii și produsului, branding
  • Cunoștințe relevante în domeniul marketingului online, inclusiv social media
  • Capacitatea de a lucra cu Canva, Facebook Ads și programe de montare Video
  • Experiență avansată în utilizarea MS Office (Word, Excel, PowerPoint ,Drive și internet)
  • Atenție maximă la detalii și gândire analitică
  • Abilitatea de a-ți organiza sarcinile de lucru și de a-ți asuma responsabilitatea pentru ceea ce faci
  • Capacitatea de a furniza informații clar și concis
  • Capacitatea de a influența și de a convinge angajații și alte părți interesate să susțină obiectivele și
  • politicile de marketing
  • Abilitatea de menține relații cu clienții
  • Gandire nestandartă. Abordare creativă, dorința de inovare

Oferta noastră:

  • Mediu de lucru dinamic și inspirator, unde creativitatea și inovația sunt încurajate
  • Pachet salarial negociabil în dependență de nivelul de experiență
  • Prime și bonusuri în funcție de performanțe
  • Grafic de muncă - [vezi telefon]8.30-17.30
  • Oportunități de dezvoltare profesională prin instruire și traininguri plătite de angajator
  • Echipă unită și sprijin din partea conducerii superioare
  • Suport în perioada de integrare și adaptare
  • Cadouri și evenimente de team building
  • Oportunitate de a crește profesional împreună cu compania și echipa
  • Pachet telefonie mobilă cu minute nelimitate
  • Acces la informație, bugete pentru evenimente, etc

Dacă ești interesat și te regăsești în postul de Marketing Manager, te rugăm să trimiți CV-ul tău la adresa de e-mail cv@easyhr.md.

Vom lua în considerare toate candidaturile și vom contacta doar persoanele selectate pentru interviu.

Abilități cheie
Răbdare Negocierea și semnarea contractelor Motivație Managementul relației cu clienții (CRM) Abilități de comunicare Abilități de ascultare Abilitatea de a învăța rapid Apeluri reci Analiza comportamentului consumatorilor Angajamentul clienților Comunicare clară și eficientă Comunicare tehnică și non tehnică Convingere Entuziasm Lucru în echipa Vânzări
Trimite CV

Despre companie

Bine ați venit la Easy Hire Staff - agenția de recrutare modernă și inovatoare care vă poate ajuta să găsiți cei mai buni candidați pentru afacerea dvs.! Suntem o echipă dedicată de specialiști în recrutare, care oferă servicii personalizate și soluții inovatoare pentru a satisface nevoile specifice ale clienților noștri.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Petricani