Publicat Ieri

Social Media Manager - Designer

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Требования:

  • Опыт работы 3 года
  • Владение программами Adobe, Corel Draw, PowerPoint и др.
  • Знание государственного и русского языков
  • Креативность и активная жизненная позиция

Обязанности:

  • Ведение соцсетей
  • Разработка дизайна для Digital и POS-материалов
  • Планирование задач и техзаданий для подрядчиков

Мы предлагаем:

  • Официальное оформление и мотивирующую зарплату
  • Современный офис в центре
  • Работу в креативной команде и развитие

Отправьте резюме на hr@sarksagency.com с указанием должности.

Звоните по номеру +[vezi telefon]37368302270 для вопросов.

Despre companie

CLEANTOBE by Sarks Agency SRL este o companie specializată în servicii de curățare spațiilor private și publice. Compania folosește doar detergenți ecologice de curățare. Compania oferă o gamă largă de servicii: curățenie generală, curățenie spațiilor locative, curățenie birouri, curățenie spațiilor educaționale, curățenie de întreținere, curățenie după reparație, dezinfectare și dezinsectare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Chișinău, str. Valea Trandafirilor. 18