Publicat Ieri

Manager Achiziții (15 000-20 000lei)

Informații de bază

Salariu:
de la 15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Sculeni

Descrierea poziției vacante

Atribuții:

  • Dezvoltarea relațiilor cu furnizorii.
  • Identificarea de furnizori noi sau extindere portofoliu marcă/brand.
  • Analiza produselor similare
  • Negocierea condițiilor comerciale cu furnizorii.
  • Organizarea și supravegherea procesului de import/export.
  • Stabilirea bugetelor de stoc pe brandurile gestionate.
  • Participarea la formarea și stabilirea prețurilor.

Cerințe:

  • Experiența pe un post similar /saun vânzări (constituie avantaj)
  • Cunoașterea limbilor engleză, română și rusă,
  • Permis de conducere cat. B
  • Bune abilități de comunicare, negociere
  • Bune cunoștinte de operare PC: Word, Excel, Outlook.
  • Abilități de organizare și planificare.
  • Meticulozitate și acuratețe.

Oferta (bonusuri, beneficii)

  • Posibilitatea de dezvoltare a carierei într-o companie modernă în continuă dezvoltare.
  • Condiții de lucru deosebite într-un colectiv tânăr și dinamic.
  • Salarizare motivantă

Salariul este de la 15000 mii până la 20 000 MDL

Adresa: Chișinau, str. Calea Iesilor 10B

Programul de lucru: Luni-vineri 08:00-18:00

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: hr.naviresurs@gmail.com
Telefon de contact : [vezi telefon]060669099

Trimite CV

Beneficii

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Despre companie

Importatot/Exportator/Distribuitor usi de interior
Importator materiale de constructie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Durlești, str. Tudor Vladimirescu