Publicat Ieri

Operator Call Center

Informații de bază

Salariu:
de la 20 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Fără Experiență, Studenți
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania Mirax anunță concurs pentru postul vacant de operator call center!

Responsabilități:

  • apelarea clienților si potențialilor clienți, oferind informații complete despre proprietățile disponibile si asistenta în procesul de achiziție sau vânzare
  • gestionarea si actualizarea bazei de date a clienților
  • prelucrarea datelor
  • asigurarea unui serviciu eficient de asistență pentru clienți, în timp util

Cerințe:

  • excelente abilitați de comunicare verbală si scrisă în limba română și rusă,
  • experiență anterioară în vânzări reprezintă un avantaj
  • abilități de organizare,
  • atenție la detalii si capacitatea de a soluționa probleme
  • abilitatea de a lucra în echipă
  • cunoștințe de operare PC

Oferta noastră:

  • salariu fix 10000 lei  + comision din vânzări
  • oportunitatea de a lucra într-o echipă dinamică
  • posibilitatea de a dobândi experiența în domeniul imobiliar si de a invăța de la profesioniști
  • venit atractiv și alte beneficii în funcție de performanță

Dacă ești interesat de aceasta oportunitate de carieră, trimite CV-ul la adresa de email hr@mirax.md.

Trimite CV

Despre companie

Mirax - Companie Imobiliară | Servicii imobiliare

Oferim servicii de înaltă calitate și eficiență în fiecare etapă a muncii, dăm dovadă de profesionalism, deținem ani de experiență, cunoștințe în domeniu - factori apreciați de clienții noștri mulțumiți.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. 31 August 1989, 85