Publicat Ieri

Customer support

Informații de bază

Salariu:
14 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii
Experiență:
Fără Experiență, Studenți

Descrierea poziției vacante

Descriere poziție:

Suntem în căutarea unui Specialist Customer Support pasionat și dedicat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ai abilități excelente de comunicare, empatie și dornic să oferi suport de calitate clienților noștri, aceasta ar putea fi o oportunitate excelentă pentru tine.

Activăm în domeniul de trucking pe piața USA.

Responsabilități:

  • Oferirea suportului clienților prin intermediul telefonului, emailului și chat-ului.
  • Răspunderea la întrebările și solicitările clienților.
  • Soluționarea problemelor tehnice.
  • Monitorizarea activității șoferilor.

Cerințe:

  • Abilitatea de a gestiona situații de conflict și a găsi soluții creative.
  • Orientare către satisfacția clienților.
  • Este necesar să poți vorbi in română, rusă și puțin engleza (A2).
  • Să stai bine cu calculatorul și sa fii disponibil de a lucra  în shift de noapte.
  • Experiența anterioară în customer support sau servicii clienți este un avantaj.

Beneficii:

  • Lucru este posibil să-l efectuați acasa(remote) sau din oficiu, la discreția ta.
  • Pachet salarial competitiv.
  • Oportunități de dezvoltare profesională.
  • Mediu de lucru prietenos și colaborativ.

Pentru mai multe detalii contactați-ne!

[vezi telefon]079285250 Laura

[vezi telefon]069158886 Dorin

Trimite CV

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte