Publicat Ieri

Șef/Șefă Magazin specializat Rogob (s.Goianul Nou)

crown Compania VIP

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Ciorescu, Criuleni, Dubăsari, Măgdăcești, Stăuceni, Transnistria, Vadul lui Vodă

Descrierea poziției vacante

Suntem căutarea unui coleg/unei colege pentru a suplini funcţia de Șef/Șefă  Magazin Rogob, care va fi deschis în curînd pe teritoriul fabricii (s. Goianul Nou).

În rolul de Șef/Șefă Magazin vei gestiona activitatea end to end a magazinului Rogob.

Responsabilități:

  • Managementul și evaluarea activității membrilor echipei ariei sale pe baza indicatorilor de performanță. Evidența angajaților și asigurarea numărului optim pe ture;
  • Maximizarea vinzarilor prin fructificarea tuturor oportunităților;
  • Controlul și optimizarea indicatorilor de afacere (volum, nivel de deservire, cheltuieli operaționale, venit);
  • Să promoveze și protejeze imaginea Companiei prin urmărirea cu strictețe a activității privind respectarea standardelor de mercantizare și comunicarea prețului de vânzare, asigurarea comunicării promoțiilor și a altor activități de marketing în magazin, conform planului de marketing;
  • Managementul cheltuielilor operaționale;
  • Responsabil de managementul controlului şi al utilizării bunurilor din magazin;
  • Dezvoltarea membrilor echipei sale, efectuind corespunzător, complet și la timp sesiunile de coaching și feed-back;
  • Să cunoască și să rezolve nemulțumirile/ reclamațiile clienților și ale partenerilor de afaceri în conformitate cu politica Companiei;
  • Respectă cu strictețe standardele ISO22000 și se asigură că echipa din subordine cunosc și se conformează standardelor.

Criterii de eligibilitate:

  • Experiență în administrarea unui magazin de min 1 an;
  • Studii superioare;
  • Cunoașterea la nivel avansat a limbilor română, rusă;
  • Cunoștinte de operare Microsoft Office;
  • Spirit de echipă;
  • Inițiativă;
  • Gândire analitică;
  • Managementul conflictelor;
  • Spirit organizatoric;
  • Managementul costurilor.

Ce oferim:

  • carieră în una dintre cele mai mari companii producătoare din țară;
  • salariu competitiv;
  • training-uri în domeniul de activitate;
  • mediu de lucru dinamic și interactiv.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul cu specificarea funcției pentru care aplici, la adresa: hr@rogob.md și noi avem grijă să îți oferim detaliile.

Te așteptăm în echipa Rogob!

Abilități cheie
Excel Managementul relației cu clienții (CRM) Managementul stresului Managementul conflictelor Lucru în echipa

Beneficii

Traininguri

Despre companie

F.P.C. “ROGOB” reprezintă un model de performanță în business, renumit prin standardele sale de calitate, oferind bunăstare și siguranță angajaților, cât și clienților săi.

Fondată-în 1997 și renovată în anul 2013, F.P.C. "Rogob" SRL este astăzi cea mai modernă fabrică de mezeluri din Republica Moldova, de model european care se conformează tuturor normelor sanitare și standardizare de calitate europeană.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Stăuceni, Goianul Nou, str. Gloriei, 1/1