Publicat Ieri

Șef/Șefă Magazin or. Chișinău

crown Compania VIP

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Rogob este în căutarea unui coleg/unei colege pentru a suplini funcţia de Șef/Șefă Magazin or. Chișinău, pe care il deschidem in curind.

În rolul deȘef/Șefă Magazin  vei gestiona activitatea end to end a magazinului Rogob.
responsabilitățile tale:

  •  implementarea strategiei de vânzare și marketing;
  •  coordonarea activității membrilor echipei  și evaluarea acesteia în baza indicatorilor de performanță;
  • planificarea şi organizarea activităţii magazinului din gestiunea sa;
  • verificarea şi optimizarea indicatorilor de afacere (volum, nivel de deservire, cheltuieli operaționale, venit);
  • promovarea imaginii companiei prin urmărirea cu strictete a activităţii privind: respectarea standardelor de mercantizare și comunicarea prețului de vânzare, asigurarea comunicării promoțiilor și a altor activități de marketing în magazin, conform planului de marketing;
  • gestionarea şi verificarea  stocurilor de marfă  din magazin;
  • coordonarea şi motivarea membrilor echipei sale;
  • coordonarea şi organizarea training-urilor pentru angajaţii echipei;
  •  preluarea şi rezolvarea reclamaţiilor clienţilor şi ale partenerilor de afaceri în conformitate cu politica companiei;
  •  implicarea în procesul de recrutare și evaluare a personalului din magazin;
  • asigurarea respectării procedurilor și a strategiilor stabilite.

ce așteptăm:

  •  studii superioare;
  •  experiență în administrarea unui magazin;
  •  fluentă în română şi rusă;
  •  cunostințe avansate a pachetului MS Office, în special Excel;
  • bune abilități de organizare  prioritizare a activităților, de management al timpului si de management al  costurilor;
  • spirit de echipă.

ce oferim:

  • carieră într-o companie în expansiune continuă;
  • pachet salarial și social stimulativ;
  • traininguri la locul de muncă;
  • echipă prietenoasă;
  • mediu de lucru dinamic.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, transmite CV-ul cu specificarea funcției pentru care aplici,  la adresa: hr@rogob.md   și noi avem grijă să te contactăm.

Te așteptăm în echipa Rogob!

Trimite CV

Despre companie

F.P.C. “ROGOB” reprezintă un model de performanță în business, renumit prin standardele sale de calitate, oferind bunăstare și siguranță angajaților, cât și clienților săi.

Fondată-în 1997 și renovată în anul 2013, F.P.C. "Rogob" SRL este astăzi cea mai modernă fabrică de mezeluri din Republica Moldova, de model european care se conformează tuturor normelor sanitare și standardizare de calitate europeană.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Stăuceni, Goianul Nou, str. Gloriei, 1/1