Publicat Recent

Contabil sef

Informații de bază

Salariu:
de la 12 000 MDL
Program de lucru:
Full-time, Part-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe față de candidat:

  • Studii economice medii /superioare ( contabilitate, economie, finanțe )
  • Cunoașterea PC ( 1C 8 și MS Excel)
  • Experiență în domeniu
  • Capacitatea de învățare, gândire analitică.
  • Abilități de comunicare
  • Responsabilitate
  • Cunoașterea limbilor română și rusă
  • Capacitatea de analiză și orientare către soluții

Responsabilități:

  • Evidența facturilor
  • Asigurarea evidenței contabile a stocurilor
  • Verificarea facturilor emise pentru clienți interni
  • Înregistrarea facturilor de prestații-furnizori interni
  • Monitorizarea transferurilor interne de marfă
  • Participarea la inventarierea lunară/anuală a stocurilor
  • Evidența operațiunilor de casă
  • Îndeplinirea sarcinilor primite de la director

Grafic de lucru: Luni – Vineri de la 09:00 până la 17:00 sau part-time  ( se discută la interviu)

Sună-ne la [vezi telefon]078 002 606 sau
Transmite CV-ul la adresa de email glassinterior.md@gmail.com
Te așteptăm în echipa noastră!

Trimite CV

Despre companie

 GlassInterior a fost creat în anul 2017, activitatea de bază a companiei este proiectarea și executarea lucrărilor din sticlă securizată pentru orice domeniu de activitate, cu accesorii din aluminiu și inox, menite să corespundă cerințelor exigente ale clienților, arhitecților și alte companii în colaborare. Valorile companiei noastre sunt calitatea, inovația, executarea excelentă a lucrărilor și prețurile competitive.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Buiucani, str. Columna 174