Publicat Ieri

Ajutor contabil

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Bălți

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • întocmirea documentației primare ;
  • efectuarea decontărilor reciproce cu clienții
  • lucru cu debitorii ;
  • cunoștințe bune de operare PC, cunoașterea programului 1C
  • eliberarea facturilor fiscale;

Cerințe:

  • Experiența de min 1 an în calitate de contabil;sau casier
  • Învățământ superior profesional ;
  • Cunoașterea PC și software specializat (Microsoft Office, 1C8)
  • Cunoașterea principiilor de formare a situațiilor financiare

Condiții de lucru:

  • Orar: luni -vineri, de la 8:00 la 18:00;
  • pachet social complet;
  • Lucrul într-o echipă tânără și prietenoasă;
Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Bălți, str. Chisinaului, 1
Număr de contact:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?