Publicat Recent

Contabil(ă)

Informații de bază

Salariu:
10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Beneficii oferite:

  • Salariu 10000 lei net;
  • Pachet operațional (laptop, telefon + abonament);
  • Participarea la diferite activități într-un colectiv tînăr și dinamic;
  • Oficiu în Centrul orașului Str. Feredeului 12;
  • Grafic de lucru 8 ore pe zi de luni până vineri.

Descrierea postului:

  • Evidența operațiunilor de casă;
  • Evidența registrului de vânzări;
  • Evidenta transferului intern de marfă;
  • Participă la inventariere;
  • Îndeplinește alte sarcini ale șefului direct.

Cerinţe față de candidat:

  • Studii superioare în contabilitate;
  • Cunoştinţe aprofundate în domeniul evidenţei contabile;
  • Experienţă de lucru de cel puţin 2 ani în domeniu;
  • Cunoștințe avansate PC (1c, Microsoft Excel, Word);
  • Abilităţi de analiză şi organizare.

Trimiteți CV-urile la adresa de e-mail: svetlana.volocaru@creavitafood.com">svetlana.volocaru@creavitafood.com.
Telefon de contact: (+373) [vezi telefon]69344206. Disponibil pe viber și whatsapp.
Vă așteptăm!

Adresă: Chișinău, Centru, Str. Feredeului 12

Trimite CV

Despre companie

Compania “Creavita Food Company” SRL – parte a unui grup internațional de Companii (România, Republica Moldova, Polonia, Bulgaria) angajează:

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte