Publicat azi

Contabil-junior

Informații de bază

Salariu:
de la 8 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Oportunitate de angajare: Contabil-Junior

Cine suntem?

Consultinglab pentru clientul său o compania  specializată în furnizarea de asistență fiscală, contabilă și juridică, caută un Contabil-Junior pentru a se alătura echipei sale.

Responsabilități:

  • Gestionarea evidenței documentelor de contabilitate;
  • Perfecționarea, verificarea și prelucrarea documentelor primare;
  • Manipularea facturilor fiscale;
  • Îndeplinirea altor sarcini specificate de către contabil și contabil-șef.

Cerințe:

  • Studii superioare finalizate sau în curs de finalizare în domeniul contabilității, economiei sau finanțelor;
  • Experiență anterioară într-un post similar;
  • Cunoașterea programului 1C;
  • Abilități de operare PC (Microsoft Office: Word, Excel, Outlook);
  • Cunoștințe de limbă: română, rusă, engleză (avantaj).

Condiții de muncă:

  • Abordare individuală pe parcursul practicii de stagiere;
  • Prime și cadouri;
  • Team-building;
  • Angajare oficială;
  • Pachet social complet;
  • Salariu pentru perioada de stagiu;
  • Program de lucru: Luni-Vineri, de la 09:00 la 18:00 sau 08:00-17:00;
  • Echipă tânără și prietenoasă;

6. Locația oficiului: bd. Ștefan cel Mare și Sfânt 202 (Business centrul Kentford).

Cum aplici?

Trimite-ți CV-ul la adresa de e-mail job.consultinglab@gmail.com.

Abilități cheie
Abilități de ascultare Word Răbdare Abilități interculturale Abilități de documentare / păstrarea evidenței Comunicare tehnică și non tehnică Analiza datelor Abilitatea de a învăța rapid
Trimite CV

Beneficii

Mobil

Ceai / cafea / snacksuri

Acces la biblioteca companiei și alte resurse

Tichete de masă

Team - building

Traininguri

Program flexibil

Echilibru viață personală / profesională

Recompensarea loialității

Validarea competențelor prin promovări

Despre companie

Suntem inovatori în domeniul serviciilor HR online din Republica Moldova, oferindu-ți acces la soluții complete și eficiente pentru gestionarea resurselor umane la doar un click distanță. Ne-am adaptat cu ușurință noilor condiții și am adus beneficii considerabile pentru companiile din Moldova.

Cu noi, poți accesa o gamă variată de servicii HR esențiale.

Totul este disponibil online, la un click distanță! Contactează-ne astăzi și descoperă cum putem să-ți transformăm operațiunile HR într-un proces eficient și modern!

Acesează site-ul https://www.hr-consultinglab.com/

HR Consultinglab: În căutarea unui candidat de excepție!

Vreau pe cineva proactiv, un adevărat profesionist care depășește orice așteptare.

Candidatul ideal aduce un CV impecabil și este pregătit pentru interviu, evidențiindu-și atenția la detalii.

Aștept pe cineva care știe cum să localizeze rapid adresa noastră pe Google Maps, care comunică deschis dacă nu poate ajunge la interviu și care are o motivare clară pentru a se alătura echipei noastre. Cunoscător al detaliilor despre compania la care aplică, acest candidat vine la interviu cu notițe și conștientizează valoarea sa pe piața muncii.

Imi doresc un candidat conștient de propriile abilități, deschis la feedback constructiv și apreciază fiecare oportunitate de învățare.

Înțelege că timpul acordat este prețios și valorează fiecare interacțiune.

Vreau o poză autentică, fără artificii sau distorsiuni, care să reflecte realitatea.

Un candidat cu cultură, educație și inteligență, gata să aducă o contribuție semnificativă echipei noastre.

Nu suntem disperați, suntem dornici să vedem schimbarea!

Tu, HR, ce fel de candidat visezi să aduci în echipa ta de succes?

Dragă candidat, te regăsești în aceste cerințe, aștept cu nerăbdare să te cunosc!

Instagram: https://instagram.com/este_delucru?igshid=MmVlMjlkMTBhMg==

Site: https://www.hr-consultinglab.com/

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, bd. Ștefan cel Mare și Sfânt 202