Publicat Ieri

Contabil

Informații de bază

Salariu:
de la 12 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Anunț de Angajare: Contabil

Compania care oferă asistență fiscală, contabilă și juridică clienților săi și este pe piața serviciilor profesionale a Republicii Moldova mai mult  de 18 ani, este în căutare de Contabil.

Responsabilități:

  • Evidența riguroasă a documentelor de contabilitate;
  • Perfectarea, verificarea și prelucrarea documentelor primare;
  • Gestionarea eficientă a facturilor fiscale;
  • Întocmirea rapoartelor și dărilor de seamă corespunzătoare;
  • Calculul salarial în conformitate cu normele legale.

Cerințe:

  • Studii superioare finalizate sau în curs de finalizare în domeniul contabilității, economiei sau finanțelor;
  • Experiență anterioară într-un post similar;
  • Cunoștințe avansate de operare în programul 1C;
  • Abilități solide de utilizare a calculatorului (Microsoft Office: Word, Excel, Outlook);
  • Cunoașterea limbilor de stat, rusă și engleză reprezintă un avantaj;
  • Persoană responsabilă, punctuală și serioasă;
  • Abilități de lucru în echipă;
  • Bune abilități de comunicare atât cu colegii, cât și cu clienții.

Condiții de muncă:

  • Abordare individuală pe parcursul practicii de stagiere;
  • Prime și cadouri;
  • Team-building;
  • Angajare oficială;
  • Pachet social complet;
  • Salariu pentru perioada de stagiu;
  • Program de lucru: Luni-Vineri, de la 09:00 la 18:00 sau 08:00-17:00;
  • Echipă tânără și prietenoasă.

Te așteptăm să aplici pentru această oportunitate de carieră trimitându-ți CV-ul la adresa de e-mail: job.consultinglab@gmail.com. Alătură-te echipei  și contribuie la succesul continuu al companiei!

Abilități cheie
Analiza datelor Word Excel Managementul proiectelor
Trimite CV

Beneficii

Mobil

Ceai / cafea / snacksuri

Tichete de masă

Cărți de vizită

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Traininguri

Program flexibil

Echilibru viață personală / profesională

Recompensarea loialității

Despre companie

Suntem inovatori în domeniul serviciilor HR online din Republica Moldova, oferindu-ți acces la soluții complete și eficiente pentru gestionarea resurselor umane la doar un click distanță. Ne-am adaptat cu ușurință noilor condiții și am adus beneficii considerabile pentru companiile din Moldova.

Cu noi, poți accesa o gamă variată de servicii HR esențiale.

Totul este disponibil online, la un click distanță! Contactează-ne astăzi și descoperă cum putem să-ți transformăm operațiunile HR într-un proces eficient și modern!

Acesează site-ul https://www.hr-consultinglab.com/

HR Consultinglab: În căutarea unui candidat de excepție!

Vreau pe cineva proactiv, un adevărat profesionist care depășește orice așteptare.

Candidatul ideal aduce un CV impecabil și este pregătit pentru interviu, evidențiindu-și atenția la detalii.

Aștept pe cineva care știe cum să localizeze rapid adresa noastră pe Google Maps, care comunică deschis dacă nu poate ajunge la interviu și care are o motivare clară pentru a se alătura echipei noastre. Cunoscător al detaliilor despre compania la care aplică, acest candidat vine la interviu cu notițe și conștientizează valoarea sa pe piața muncii.

Imi doresc un candidat conștient de propriile abilități, deschis la feedback constructiv și apreciază fiecare oportunitate de învățare.

Înțelege că timpul acordat este prețios și valorează fiecare interacțiune.

Vreau o poză autentică, fără artificii sau distorsiuni, care să reflecte realitatea.

Un candidat cu cultură, educație și inteligență, gata să aducă o contribuție semnificativă echipei noastre.

Nu suntem disperați, suntem dornici să vedem schimbarea!

Tu, HR, ce fel de candidat visezi să aduci în echipa ta de succes?

Dragă candidat, te regăsești în aceste cerințe, aștept cu nerăbdare să te cunosc!

Instagram: https://instagram.com/este_delucru?igshid=MmVlMjlkMTBhMg==

Site: https://www.hr-consultinglab.com/

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str. București 23A