Publicat Recent

Contabil Șef

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Experiență în domeniu minim 3 ani;
  • Abilități de comunicare;
  • studii economice medii/superioare (contabile, economice, financiare);
  • cunoașterea PC (1C contabilitate versiunea 7.7-8.3 și pachetul Microsoft Office);
  • Responsabilitate, inițiativă și flexibilitate;
  • Cunoașterea limbilor Română/Rusă, engleză (constitue un avantaj);
  • Punctualitate, aptitudini de a lucra cu documentele;
  • Capacitatea de a înaienta sarcini concrete;
  • Capacitate de analiză și control, supraveghere;
  • studierea continuă a legislației;

Responsabilități:

  • Organizarea, conducerea și coordonarea activității serviciului contabil;
  • Întocmirea situațiilor financiare ale societății în conformitete cu SNC și IFRS;
  • Asigurarea calculării și achitării corespunzătoare a impozetelor și taxelor fiscale;
  • Asigurarea respectării reglementărilor legale în domeniul financiar-contabil și fiscal;
  • Reprezentarea companiei în raport cuautoritățile de stat și alte organe de control pe domeniile financiar-contabil și fiscal;
  • Organizarea activității personalului subordonat, asigurarea îndeplinirii sarcinilor stabilite;

Condiții de muncă:

  • Lucru într-o echipă stabilă;
  • Instruire și oportunitate dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesioniști;
  • pachet social deplin;
  • angajare oficială în câmpul muncii;
  • 5 zile lucrătoare pe săptămână 9.00 - 18.00;

Locul de muncă: sectorul Buiucani str. Calea Ieșilor 17/2, mun. Chișinău.

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la adresa de email: daniel.lungu.2015@mail.ru

telefon de contact: +[vezi telefon]373 60261456 Daniel.

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Număr de contact:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?